top of page

ÜCRETSİZ İADE

İade Talep Formu'nu

eksiksiz doldur.

Kullanılmamış ürününü;

faturası, İade Talep Formu, ve ambalajları ile Wikipet kutusunda paketle.

İadeniz için bir Aras Kargo şubesine gitmeniz ve 'Wikipet Anlaşmalı İade' demeniz veya 2031454551356 Cari Kodumuzu iligli personele iletmeniz yeterlidir.

Sürecin takibi amacıyla iade kargonuzu,  Aras Kargo'ya teslim ettikten sonra takip numaranızı info@wikipet.org mail adresimizden bizlere iletebilirsiniz.

Teslimat

Ürünlerinizi, sizlere bir an önce ulaştırmak için sabırsızlanıyoruz !

Siparişleriniz,en geç 1-3 iş günü içerisinde sizlere ulaştırmaları adına Aras Kargo'ya teslim edilir. Saat 16:00'dan sonra verilen siparişler, bir sonraki iş günü işleme alınır.

Tüm siparişlerinizde kargo ücretsiz !

Ürün, teslimat görevlisi önünde kontrol edilmeli ve hasar var ise 'Hasarlı Ürün Tutanağı' tutturulmalıdır.

İade

www.wikipet.org adresinden satın aldığınız ürünün iadesini teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz.

İadenizin sorunsuz gerçekleşebilmesi için ürünün ve ambalajların, yıpranmamış / kullanılmamış olması gerekmektedir.

İade paketiniz içerisine; ürününüzü ve ambalajlarını, ilgili siparişinize ait faturanızı ve siparişiniz ile beraber gelen İade Talep Formu'nu (eksiksiz doldurulmuş olarak) koymalısınız. Eğer İade Talep Formu'na sahip değilseniz aşağıdaki bağlantıdan forma pdf formatıyla ulaşabilir ve çıktı alabilirsiniz.

İadeniz için bir Aras Kargo şubesine gitmeniz ve 'Wikipet Anlaşmalı İade' demeniz veya 2031454551356 Cari Kodumuzu iligli personele iletmeniz yeterlidir. Yukarıda anlatıldığı şekilde gerçekleştirilen tüm iadeler ücretsizdir.

Sürecin takibi amacıyla iade kargonuzu,  Aras Kargo'ya teslim ettikten sonra takip numaranızı info@wikipet.org mail adresimizden bizlere iletebilirsiniz.

bottom of page